yükleniyor...
İSTANBUL - 104.0
ANKARA - 104.0
İZMİR - 104.0

Aydın Kurtoğlu'dan yeni single "Pişman"

Aydın Kurtoğlu'dan yeni single "Pişman"
Aydın Kurtoğlu'nun yeni Maxi Single'ı "Pişman" dinleyicilerle buluştu!
Aydın Kurtoğlu'dan yeni single "Pişman"

İSTANBUL METROSU'NDA KLİP ! 

Pop müziğin son dönemdeki en başarılı isimlerinden biri olan Aydın Kurtoğlu, '' Pişman '' isimli maxi single'ı ile müzikseverlerle buluştu. 

Aydın Kurtoğlu'nun yeni maxi single'ında; Pişman, Tüh Tüh ve Spor Aşk isimli üç yeni şarkı, Mevsim Bahar şarkısının coverı , eski şarkıları ve versiyonlarından oluşan 9 şarkı olmak üzere toplamda 13 şarkı bulunuyor. 

Mustafa Ceceli'nin düzenlemesini yaptığı Mevsim Bahar coverının dışındaki tüm şarkıların düzenlemeleri Serkan Balkan imzası taşıyor. 

 

AYDIN KURTOĞLUNUN ÇİFTE HEYECANI 

Çok yakında ikinci kez baba olacak olan Aydın Kurtoğlu albümünün ve  yakında doğacak olan ikinci çocuğunun heyacanını birlikte yaşıyor. 

Yeni maxi single'ın ilk klibi Tüh Tüh 'de kutu kafalı insanlar oynadı ! 

Tüh Tüh Klibini İzle!

Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen maxi single'ın çıkış şarkısı Tüh Tüh'ün klibinde terk edilen bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu, ayrılığın ardından eski sevgilisine söylemek istediği sözleri üzerinde şarkı sözlerinin yazdığı ve farklı surat ifadelerinin bulunduğu kutu kafalı insanlar aracılığıyla söyler. 

Başrolünü oyuncu Ebru Şahin'in üstlendiği ve Nispetiye Metro İstasyonu'nda çekilen klip için 60 kişilik bir ekip ile çalışan başarılı sanatçı, dansçıların ve halktan insanların dans etmeye başladığı klibin sonunda eski sevgilisi ile karşı karşıya gelir. 

Yak ile hızlı bir çıkış yakalayan sanatçının uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığı maxi single çalışmasının çıkış şarkısı Tüh Tüh'ün sözleri Hakkı Yalçın'a, müziği Ceyhun Çelikten'e ve düzenlemesi Serkan Balkan'a ait. 

Aydın Kurtoğlu'nun Pişman isimli maxi single'ı 7 Nisan'da DMC etiketi ile dinleyicilerle buluştu.

DİĞER HABERLER

Radyo D WhatsApp Hattı
0 (549) 204 0 104