yükleniyor...
İSTANBUL - 104.0
ANKARA - 104.0
İZMİR - 104.0

Radyo D sponsorluğundaki Gökhan Türkmen Konserini Kaçırmayın!

Radyo D sponsorluğundaki Gökhan Türkmen Konserini Kaçırmayın!
Radyo D sponsorluğundaki Gökhan Türkmen 21 Nisan Cumartesi Saat 22.30'da DOROCKXL'de!
Radyo D sponsorluğundaki Gökhan Türkmen Konserini Kaçırmayın!

Gökhan Türkmen

1983'te İstanbul'da doğdu. 1997 yılında gitarla tanıştı. 2000 yılından itibaren çeşitli mekân ve organizasyonlarda gitar ve sesiyle boy göstermeye başladı.

2010 Mart ayı ortasında çıkan Biraz Ayrılık adlı albümüyle büyük bir başarı sağlayan Türkmen, radyolarda ve müzik kanallarında en çok çalınan, yılın en çok ödül alan sanatçılarından oldu. Bu albümünde yer alan "Rüya", "Biraz Ayrılık", "Ayıp Ettin" ve oldukça ses getiren "Bir Öykü" adlı şarkısına klip çekti. 2011 yılında Aydın Ketenağ yönetmenliğinde çekilen "Ayıp Ettin" klibinde sanatçıya Nora Tokhosepyan eşlik ederken, yine aynı yönetmenin çektiği "Bir Öykü" klibinde de sanatçıya Engin Hepileri ve Deniz Sipahi eşlik etti. 

2014 yılında En Baştan adlı yeni albümünde yer alan ‘Çatı Katı’ isimli şarkısını kliplendirdi. Murat Joker tarafından çekilen klipte sanatçıya Müjde Uzman eşlik etti. Gökhan Türkmen'in büyük beğeni toplayan albümü En Baştan 'ın çıkış şarkısı 'Çatı Katı' video klibi 50 milyon izlenme sayısını geçti. 

2015’in ilk aylarında GTR Müzik adı altında kendi yapım şirketini kuran sanatçı Onur Ocaklı ve Analog People isimli projelerini kendi şirketinden çıkarttı. 

2015 yılının mayıs ayında Taş isimli şarkısına yine Murat Joker yönetmenliğinde klip çekti. 
2015 yılının kasım ayında bestesi Aytaç Özgümüş’e sözleri Aslı Demirer e ait ‘’Korkak’’ şarkısında Aslı Demirer ‘le düet yaptı. 
‘’Korkak’’ şarkısını Erhan Kozan yönetmenliğinde film tadında bir kliple taçlandırdı. 
Gökhan Türkmen arka arkaya çektiği kliplerin çeşitliliği ve bu kliplerdeki oyunculuğuyla beğeni topladı. 

2016 yılında Ayşegül Aldinç’in son albümü Sek’iz’ de bulunan, sözleri Ozan Turgut’a müziği Gökhan Türkmen’e düzenlemesi ise Aytaç Özgümüş ve Caner Anar’a ait olan Durum Leyla adlı şarkıyı Ayşegül Aldinç ile beraber seslendirdi. 

2016 yılında Ses 1885 Ortaoyuncular Tiyatrosu’nda başlattığı akustik konserlerini İstanbul dışında Bilecik, Eskişehir, İzmir, Ankara ve Bursa gibi şehirlerde devam ettiren sanatçı, akustik konserleri boyunca konsere gelenlerden toplanan kitap, oyuncak ve kırtasiye malzemelerinin Geleceğe Işık Tut projesi kapsamında ihtiyacı olan okullara dağıtılmasını sağladı. 

Şubat 2017’de Serkan Ölçer Orkestrası’nın ilk projesi Zar şarkısında, şarkıyı seslendirdi. 

Eylül 2017’de Sessiz albümünün beşinci video klibini sözü, müziği kendisine, düzenlemesi Caner Anar’a ait olan Aşktır isimli şarkısına çekti. Alaçatı Marina Palace ve İstanbul’da çekilen klibi Murat Joker yönetti. 

Gökhan Türkmen, GTR Müzik ve GTR Jingle’ın ardından müziğe yatırım yapmaya devam ederek, Deney Evi Stüdyosu’nu devraldı ve yeni sezon itibariyle GTR Deney Evi Stüdyosu adı altında faaliyet gösterecek.

 

Radyo D, Dream TV ve radyonom.com facebook, twitter, instagram hesaplarını takip ederek, konser davetiyesi kazanabilirsiniz. 

Sevenleri için Gökhan Türkmen Konseri radyonom.com sponsorluğunda DOROCKXL'de!

DİĞER HABERLER

Radyo D WhatsApp Hattı
0 (549) 204 0 104